Atsiveria ketvirtoji „Neopay“ rinka – Nyderlandai

NEO Finance” vykdydama IPO metu pristatytą plėtros strategiją, mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP) „Neopay“ pradeda teikti naujoje rinkoje – Nyderlanduose.

Metų pradžioje pristatę paslaugą Latvijos ir Estijos rinkoms, „Neopay“ teikiamas mokėjimo inicijavimo paslaugos geografines ribas plečia už Baltijos šalių regiono.

„Neopay“ administruojanti ir tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“ valdanti įmonė „NEO Finance“ 2019 m. atidarė padalinį Nyderlanduose. Siekiant šios šalies investuotojams suteikti visas galimybes patogiai ir saugiai papildyti sąskaitas „Paskolų klube“, mokėjimo inicijavimo paslaugos įvedimas buvo tik laiko klausimas.

„NEO Finance“ valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis pažymi, kad sprendimą plėstis į Nyderlandų rinką lėmė ir šalyje sparčiai besivystanti e-komercija – šalis yra viena iš e-komercijoje lyderiaujančių Europos šalių, jų vartotojai teikia pirmenybę apsipirkimams internetu ir yra atviri moderniems atsiskaitymo būdams kaip „Neopay“. Statistikos portalo „Statista“ duomenimis, 2019 m. Nyderlanduose elektroninės prekybos apimtys buvo  25,8 mlrd. eurų, o tai sudarė net 10,3 proc. visos šalies mažmeninės prekybos.

Nuo šiandien visų trijų Baltijos šalių ir Nyderlandų investuotojai turi galimybę savo „Paskolų klubo“ sąskaitas papildyti naudodami „Neopay“ MIP, kas leidžia investuoti iš karto.

Aiva Remeikienė

Administracijos vadovė

Email: aiva@neofinance.com