Dukterinė įmonė NEO Finance B.V. su Beniliukso šalių investuotojais planuoja investuoti daugiau nei 2 mln. EUR į „Paskolų klubo“ ir „FinoMark“ paskolų portfelius.

Nuo 2019 m. NEO Finance, AB įsteigta dukterinė įmonė NEO Finance, B.V. Nyderlanduose padeda pritraukti kapitalą iš Beniliukso šalių investuotojų ir ketina per ateinančius metus investuoti daugiau nei 2 mln. EUR.  

Investicijos bus nukreipiamos į vartojimo paskolas, išduodamas per „Paskolų klubo“ platformą, šias paskolas finansuojant pagal patvirtintą  Interesų konfliktų sprendimo politiką. 

Kita dalis investicijų bus skirta finansuoti smulkaus ir vidutinio verslo paskolas per sutelktinio finansavimo platformą „FinoMark“. Įgyvendinant šias investicijas, bus laikomasi „FinoMark“ Interesų konfliktų vengimo, nustatymo ir valdymo politikoje nustatytų priemonių, siekiant garantuoti, kad investicijos būtų atliekamos tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir kitų investuotojų atžvilgiu.  

„Dukterinę bendrovę NEO Finance, B.V. įsteigėme Nyderlanduose su tikslu pritraukti investuotojus iš Beniliukso šalių. Per penkerius metus mažmeninių investuotojų skaičius iš šių šalių ženkliai išaugo , taip pat pavyko pritraukti didesnius investuotojus, kurie investuoja reikšmingas sumas į Lietuvoje suteikiamas paskolas. Skolinto kapitalo pritraukimas iš Beniliukso šalių yra aiškus mūsų platformų pripažinimas, rodantis jų patrauklumą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Suprantame, kad norėdami augti vartojimo ir smulkaus bei vidutinio verslo paskolų rinkoje, privalome užtikrinti greitą paskolų finansavimą. Tikiu, kad esant didesnei paskolų pasiūlai mūsų platformose, su papildomų institucinių investuotojų dalyvavimu, mažmeniniai investuotojai galės kur kas greičiau įdarbinti savo lėšas“, – sako NEO Finance, AB administracijos vadovas Evaldas Remeikis.