Mokėjimų platforma „Neopay“ šiais metais jau surinko 1 mlrd. eurų įmokų

NEO Finance AB
Kita informacija

NEO Finance, AB teikiama mokėjimo inicijavimo (MIP) paslauga „Neopay“ pasiekė rekordą – dar nesibaigus trečiajam metų ketvirčiui per „Neopay“ šiemet surinkta įmokų suma viršijo 1 mlrd. eurų.

Paskutinį metų ketvirtį el. mokėjimų partneris pradės peržengęs ne tik 1 mlrd. eurų įmokų, bet ir 14 mln. transakcijų ribą. 2021-ais metais „Neopay“ pagalba inicijuota 16 mln. mokėjimų, kurių metu surinkta įmokų už 964 mln. eurų, lyginant su 2020-ais metais, apimtys išaugo daugiau nei du kartus.

„Milijardas eurų surinktų įmokų dar nepasibaigus metams – „Neopay“ didelis pasiekimas. Tai kartu ir patvirtinamas, kad su komanda judame teisinga linkme, nuolat tobulindami esamas paslaugas ir įvesdami naujas, dar pažangesnes galimybes klientams. Atidžiai stebime rinką ir klausomės vartotojų poreikių. Pavyzdžiui, neseniai išleidome naują paslaugą – automatizuotą pinigų grąžinimą. Prekių ir pinigų grąžinimas – dažnas procesas elektroninėje prekyboje, o rankiniu būdu atliekamos procedūros atima daug laiko. Todėl tikiu, kad toks sprendimas gerokai palengvins elektroninių verslų veiklą ir efektyvumą. Tokios ir panašios mūsų siūlomos galimybės, užtikrinimas maksimalus saugumas bei greita komandos reakcija į iššūkius mums padeda kurti stiprų ryšį su klientais ir vis pritraukti naujų“, – teigia „Neopay“ vadovas Vytautas Oleškevičius.

Prie verslo apimčių augimo prisideda ir sparčiai vystoma „Neopay“ plėtra į užsienio rinkas. Bendrai paslauga prieinama jau 15-oje Europos šalių bei integruota daugiau nei 220 finansų įstaigų.

Tarp didžiausių „Neopay“ klientų – azartinių lošimų bendrovė „Optibet group“, didžiausias elektros ir dujų tiekėjas Lietuvoje „Ignitis“, mokesčių platforma Vienasaskaita.lt, taip pat šiemet el. mokėjimų partnerio paslaugomis naudotis pradėjo „Vilniaus šilumos tinklai“, „Šiaulių vandenys“, didžiausias Baltijos šalyse lošimų tinklas „Olybet“ bei dar keliasdešimt didelių rinkos žaidėjų.

NEO Finance, AB yra pirmoji lietuviško kapitalo įmonė, kuriai buvo suteiktas MIP teikimą leidžiantis elektroninių pinigų įstaigos licencijos papildymas. Bendrovė naudodama prekės ženklą „Neopay“ teikia mokėjimo inicijavimo ir sąskaitos informacijos paslaugas per saugias Atvirojo ryšio sąsajas (angl. API) su bankais ir kitomis finansų įstaigomis, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos Mokėjimų įstatymas ir 2-oji Mokėjimo paslaugų direktyva (ang. Payment Services Directive 2, arba PSD2).

Norėdami išbandyti mokėjimų rinkimą internetu su „Neopay“ ar turėdami bet kokių klausimų, kviečiame susisiekti su „Neopay“ vadovu Vytautu Oleškevičiumi vytautas.oleskevicius@neopay.online