„NEO Finance“, AB dukterinė bendrovė „FinoMark“, UAB gavo Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse galiojantį Sutelktinio finansavimo reglamentą (SFR).

„NEO Finance“ informuoja, kad „FinoMark“ 2023-11-10 dieną Lietuvos bankas išdavė sutelktinio finansavimo paslaugų teikėjo licenciją pagal SFR reglamentą. SFR licencija „FinoMark“, UAB suteikia galimybę teikti paslaugas visose ES ir EEE valstybėse.

Šis žingsnis yra reikšmingas tuo, kad „FinoMark“, UAB turės galimybę plėsti savo veiklą finansų sektoriuje ir teikti inovatyvias finansines paslaugas. Be to, licencijos suteikimas „FinoMark“, UAB leidžia įmonėje pradėti naują etapą, siūlant prieinamus finansavimo sprendimus verslui iš visos Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės.

Siūlydama konkurencingas palūkanų normas nuo 6 procentų per metus, „FinoMark“, UAB siekia tapti tiltu tarp tradicinių bankininkystės ir alternatyvių skolinimo sprendimų teikėjų, aptarnaudama įvairaus dydžio verslus. Sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“, UAB 2023 m. III-ąjį ketvirtį tarpininkavo išduodant verslo paskolų už 1,089 tūkst. EUR, palyginus su 2022 metų III ketvirčiu, kai finansuota 806 tūkst. EUR.

„FinoMark“, UAB koncentruosis į nišinių verslo projektų finansavimą, tarp kurių galima paminėti kuro PVM ir akcizų finansavimą logistikos bendrovėms, patogios ir lanksčios kredito linijos sukūrimą smulkioms ir vidutinėms įmonėms, individualia veikla besiverčiančių gyventojų finansavimą. „FinoMark“, UAB žengia link šių tikslų įgyvendinimo ir jau šį spalio mėnesį pasirašė partnerystės sutartį su „BOLT“ siekiant suteikti „BOLT“ vairuotojams patogią ir greitą galimybę įsigyti automobilius pavėžėjimo paslaugai teikti, naudojant „FinoMark“, UAB sutelktinio finansavimo platformos paslaugas. Taip pat svarbu paminėti, kad platformoje jau pradėti talpinti investiciniai projektai, skirti logistikos bendrovių kuro įsigijimo PVM grąžinimo sandoriams Europos Sąjungos šalyse.