„NEO Finance“ AB įtraukiama į „Enlight Research“ analizuojamų įmonių sąrašą

„Enlight Research“ pradeda rengti AB „NEO Finance“ analizę. Ataskaitą galima nemokamai atsisiųsti „Enlight Research“ arba „NEO Finance“ svetainėse. Ateityje „Enlight Research“ planuoja per metus paskelbti dvi AB „NEO Finance“ ataskaitas.

„Siekiame būti skaidri įmonė ir savo investuotojams teikti išsamią informaciją, tad įtraukimas į „Enlight Research“ analizuojamų bendrovių sąrašą yra dar vienas reikšmingas žingsnis siekiant šio tikslo“, – teigia AB „NEO Finance“ valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Enlight Research“ padės AB „NEO Finance“ investuotojų bendruomenei pristatyti savo investavimo istoriją. Ypač džiugu dėl to, kad tarpusavio skolinimo ir mokėjimo inicijavimo paslaugų rinkoje, kurioje veikia AB „NEO Finance“ yra įvykę daug naujovių ir pokyčių“, – sako „Enlight Research“ įkūrėjas Mattias Wallanderis.

Apie AB „NEO Finance“

2014 m. įsteigta AB „NEO Finance“ turi Lietuvos banko išduotą Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, taip pat tarpusavio skolinimo platformos operatoriaus licenciją ir yra registruota vartojimo paskolų teikėja. Bendrovė administruoja tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“ ir teikia mokėjimų inicijavimo ir sąskaitų informavimo paslaugas „Neopay“ prekės ženklu. 2020 m. AB „NEO Finance“ įsigijo sutelktinio finansavimo platformą UAB „FinoMark“, kuri pradėjo teikti paslaugas 2021 m. vasario mėn.

Apie „Enlight Research“

„Enlight Research“ padeda įmonėms atskleisti savo investavimo istoriją ir suteikia investuotojams analitinę informaciją, kuri leidžia lengviau priimti investicinius sprendimus. Įmonės vizija – sukurti skaidrią investavimo aplinką, kurioje aukštos kokybės tyrimai būtų visiems viešai prieinami. „Enlight Research“ sėkmė pastebima Baltijos vertybinių popierių biržoje – prie platformos prisijungė dauguma gerai žinomų listinguojamų bendrovių, o analizėmis besidominčių skaitytojų skaičius išaugo nuo šimtų iki tūkstančių.

 

Laikinoji administracijos vadovė
Aiva Remeikienė
El. paštas: aiva.remeikiene@neofinance.com