NEO Finance, AB valdyba patvirtino Dividendų politiką

NEO Finance, AB (toliau Bendrovė) valdyba 2024 m. birželio 28 d. patvirtino Bendrovės Dividendų politiką.

Pagal naująją politiką, Bendrovės valdyba gali siūlyti skirti dividendams ne mažiau kaip 10% nuo konsoliduotojo Bendrovės grynojo pelno už praeitus finansinius metus. Dividendų politikos priėmimas prisideda prie Bendrovės vertės didinimo, Bendrovės akcininkų turtinių interesų, skaidrumo užtikrinimo, aukštų įmonių valdymo standartų siekimo. Pirmieji dividendai Bendrovės istorijoje gali būti pradėti mokėti akcininkams ne anksčiau kaip 2025 metais.

„Patvirtinta dividendų politika atspindi mūsų siekį ne tik augti ir stiprėti kaip įmonei, bet ir užtikrinti, kad mūsų investuotojai gautų teisingą grąžą už savo investicijas, atsižvelgiant į Bendrovės galimybes ir balansą tarp spartaus augimo bei planuojamos pelningos veiklos. Tikime, kad ši politika padidins mūsų investuotojų pasitikėjimą, leis tiksliau valdyti lūkesčius dėl išmokamų dividendų ateityje ir sustiprins mūsų pozicijas rinkoje. Tuo pačiu norime išlaikyti ypatingą skaidrumą, kuris yra viena iš mūsų pamatinių vertybių“, – sako NEO Finance , AB administracijos vadovas Evaldas Remeikis.

Apie NEO Finance, AB

NEO Finance, AB valdo tris prekės ženklus: „Paskolų klubas“, „Neopay“ ir „FinoMark“. „Paskolų klubas“ yra didžiausia tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, „Neopay“ teikia mokėjimo inicijavimo ir sąskaitos informavimo paslaugas, o „FinoMark“ yra sutelktinio finansavimo platforma. NEO Finance, AB taip pat turi Nyderlanduose veikiančią dukterinę įmonę „NEO Finance B.V.“, pritraukiančią investuotojus iš Beniliukso šalių. 2023 m. įmonės grynasis pelnas siekė 260 tūkst. EUR.

Administracijos vadovas

Evaldas Remeikis

El. paštas: evaldas.remeikis@neofinance.com


NEO Finance AB dividendu politika.pdf