„Paskolų klubo“ platformos aktyvus paskolų portfelis perkopė 50 mln. eurų sumą

NEO Finance AB
Kita informacija

Su 44 mln. eurų aktyviu paskolų portfeliu 2022-uosius metus pasitikusi tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ metų viduryje pasiekė reikšmingą 50 mln. eurų sumą. Tikslas metų pabaigai – portfelyje viršyti 55 mln. eurų.

Trečia Lietuvoje startavusi tarpusavio skolinimo platforma – šiandien šalyje laikoma didžiausia ir tvirtai stovinti lyderio pozicijoje – Lietuvos banko duomenimis, liepos pabaigoje „Paskolų klubas“ užėmė 53 proc. šalies tarpusavio skolinimo rinkos, taip pat pirmąjį metų ketvirtį užėmė 4,7 proc. rinkos tarp visų ne bankinių kredito teikėjų bei 2,8 proc. rinkos tarp visų vartojimo kreditų teikėjų įskaitant ir kredito įstaigas. Vienas iš eilėje laukiančių tikslų – užimti >10 proc. vartojimo kredito rinkos Lietuvoje.

Fintech įmonės NEO Finance, AB administruojama platforma išlieka didžiausia šalyje ne tik pagal aktyvaus paskolų portfelio dydį, bet ir nuo veiklos pradžios suteiktų paskolų sumą, kuri balandžio mėnesį taip pat peržengė solidžią 100 mln. eurų ribą.

„Džiaugiamės, kad mūsų veikloje netrūksta ryškių pasiekimų bei rekordų. Tai motyvuojantis darbo rezultatas, kuris tik patikina, kad kartu su komanda judame teisinga linkme, augame, o mūsų ambicijos nelieka tik žodžiais. Prie rezultatų taip pat stipriai prisideda platformoje investuoti praeitais metais pradėjęs Vokietijos fiksuoto pajamingumo turto valdytojas „nordIX“, taip pat fiziniai investuotojai, platformoje randantys patrauklų rizikos ir grąžos santykį. Na, ir žinoma, tokių rezultatų nebūtų be paskolos gavėjų. Aktyvus klientų srautas įrodo, kad pateikiame konkurencingus, su kitomis finansų įstaigomis lyginant, pasiūlymus, kadangi didelę dalį (~70 proc.) suteikiamų kreditų užima refinansavimo paskolos, kuriomis klientai pasigerina kitose įstaigose turėtas sąlygas“, – komentuoja „Paskolų klubo“ vadovė Indrė Krasovskė.

„Paskolų klubą“ administruojanti NEO Finance, AB, taip pat teikia mokėjimo inicijavimo paslaugą „Neopay“ ir valdo sutelktinio finansavimo platformą „FinoMark“.

 

Administracijos vadovas
Evaldas Remeikis
El. paštas: evaldas.remeikis@neofinance.com