Trečioji „Neopay“ rinka – Estija

NEO Finance AB
Kita informacija

Vos prieš kelias savaites paskelbę apie „Neopay“ plėtrą Latvijoje, „NEO Finance“ džiaugiasi pranešdami apie trečiąją, Estijos, rinką, kurioje jau aktyviai siūloma „Neopay“ mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP).

 

Naujasis „Neopay“ klientas „Open24“, užsiimantis avalynės prekyba internetu, MIP paslaugomis naudojasi net trijose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

 

„Open24“ įmonės vadovas Justas Mačionis pakomentavo tokį pasirinkimą: „Internetu prekiaujame visose trijose Baltijos šalyse. Visuomet svarbu, kad klientai visose šalyse gautų vienodas paslaugas, pasirinkimo galimybes.

Džiaugiamės, kad „NEO Finance“ gali tai užtikrinti mūsų klientams, bei suteikia galimybę visų rinkų mokėjimus administruoti vienoje sistemoje, nepriklausomai nuo rinkos ar kliento banko.“

 

„NEO Finance“ valdybos pirmininko Evaldo Remeikio komentaras: „Džiaugiamės tuo, kad galime padėti įmonėms organizuoti įmokų surinkimo procesą visose Baltijos šalyse, pasirašant tik vieną sutartį. Pan-Baltic elektroniniams verslams nuo šiol suteikiame galimybę greitai ir patogiai, integruojantis tik vieną kartą, aptarnauti savo klientus, taikant vieną kainodarą.“