Mūsų verslo modelis

Esame platų finansinių paslaugų spektrą teikianti fintech platformų grupė, veiklą pradėjusi nuo 2014 m.

„NEO Finance group“ anksčiausiai veiklą pradėjusi įmonė – „NEO Finance“ – didžiausia tarpusavio skolinimo (angl. peer-to-peer lending) platforma Lietuvoje, administruojanti prekės ženklą „Paskolų klubas“ bei suteikianti galimybę investuoti Europos Sąjungos, Laisvosios prekybos asociacijos ir Europos ekonominės erdvės valstybių piliečiams. Įmonė taip pat yra licencijuota mokėjimo inicijavimo, sąskaitos informacijos ir kitų mokėjimų paslaugų teikėja, kurias teikia naudodama „Neopay“ prekės ženklą.

2019 m. grupę papildė Nyderlanduose įsteigta dukterinė įmonė „NEO Finance B.V.“, per kurią vykdomas investuotojų pritraukimas iš Beniliukso šalių į „NEO Finance“ tarpusavio skolinimo platformos išduodamas paskolas.

2021 m. pradžioje Lietuvos bankui įtraukus į sutelktinio finansavimo (angl. crowdfunding) platformų operatorių sąrašą, vykdyti veiklą pradėjo trečioji grupės įmonė „FinoMark“. Platforma veikia pagal lėšų rinkimo ir investavimo modelį, kuris modernizuoja finansavimo procesą ir pateikia efektyvesnį, daugiau pridėtinės vertės kuriantį sprendimą galutiniam vartotojui.

„NEO Finance group“ didžiuojasi savo verslo modeliu, kuris kiekvienoje įmonėje orientuotas ne į greitą uždarbį, bet į ilgalaikį pelną. Tiek tarpusavio skolinime, tiek sutelktiniame finansavime esame suinteresuoti ne tik suteikti paskolas, bet išduoti tokias, kurios turi perspektyvą būti grąžintos. Mūsų grupės įmonių interesas yra užtikrinti, kad būtų sumokėta kiekviena įmoka ir kiekviena skola būtų išieškota, nes tik taip gausime savo pelno dalį.