Įpusėjus 2024 II-ajam ketvirčiui: „NEO Finance“ naujausios iniciatyvos ir svarbiausi įvykiai

Įpusėjus antrajam šių metų ketvirčiui, „NEO Finance“ komanda džiaugiasi galėdama pasidalinti svarbiausiais įvykiais ir iniciatyvomis, kurios buvo įgyvendintos per pastarąjį ketvirtį.

Internetiniai seminarai

„Paskolų Klubo“ rezultatų apžvalga

Administracijos vadovas Evaldas Remeikis pristatė „Paskolų Klubo“ platformos rezultatus ir svarbiausius įvykius. Taip pat buvo aptarti „Finomark“ sutelktinio finansavimo platformos rezultatai. Džiaugiamės matydami didelį investuotojų susidomėjimą ir aktyvų dalyvavimą diskusijose.

Seminarai Nyderlanduose

Kadangi P2P investavimas šiose šalyse dar tik įgauna populiarumą, seminarų temos buvo pritaikytos atitinkamai. Pirmasis seminaras buvo skirtas pradedantiesiems investuotojams, aptariant P2P investavimo naudą ir strategijas. Antrasis seminaras buvo skirtas pažengusiems investuotojams, kuriuose buvo pristatytos antrinės rinkos funkcijos, automatinio investavimo galimybės ir mokesčių deklaravimas.

 

Finansinio raštingumo skatinimas

2023 metais, „Spinter tyrimų“ apklausa, užsakyta Lietuvos banko, atskleidė, kad 63 proc. Lietuvos gyventojų mano, jog jų asmeninė finansinė situacija nepriklauso nuo jų pačių. Be to, Lietuvos bankų asociacijos tyrimas parodė, kad finansinio raštingumo indeksas siekia 45 balus iš 100 galimų.

Greta Morkūnaitė apie finansinį raštingumą

„NEO Finance“ vykdančioji administracijos vadovė Greta Morkūnaitė nagrinėjo būdus, kaip tėvai ar globėjai taupo pinigus savo vaikų ateičiai. Plačiau apie tai galite skaityti LRT dienraščio straipsnyje „Kaip tėvai rūpinasi savo vaikų finansine ateitimi visame pasaulyje“.

 

Evaldo Remeikio pranešimas Europos Komisijos renginyje

Birželio pradžioje, administracijos vadovas Evaldas Remeikis dalyvavo Finansinių paslaugų naudotojų grupės (FSUG) renginyje, kur pristatė temą „Nuo finansinio švietimo iki skaitmeninių piniginių: kaip finansų technologijos revoliucija naudinga mikroįmonėms, vartotojams ir mažmeniniams investuotojams“. Pranešime Evaldas skyrė daug dėmesio investicinėms sąskaitoms, sutelktiniam finansavimui ir vaikų sąskaitoms taupyti ir investuoti. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė vaikų taupymo ir investavimo sąskaitos, nes tai esminiai būdai skatinti finansinį raštingumą visuomenėje.

 

Neopay pasiekimai

Naujos funkcijos ir pripažinimas

„Neopay“ skyrius, atsakingas už atvirąją bankininkystę, per pastarąjį ketvirtį įdiegė ir patobulino daugybę papildomų funkcijų savo teikiamose paslaugose. Tobulindami mokėjimų inicijavimo, sąskaitos informacijos ir kitus mokėjimų sprendimus, „Neopay“ aktyviai prisijungia prie sektoriaus lyderių, ką patvirtina ir įvairiuose renginiuose gautas pripažinimas.

 

Prague Gaming & TECH Summit

„Neopay“ buvo pripažinta kaip „Geriausias mokėjimų paslaugų teikėjas Vidurio ir Rytų Europoje“.

 

Money 20/20

Viename iš didžiausių ir įtakingiausių tarptautinių finansų technologijų renginių pasaulyje „Neopay“ pristatė savo pažangius mokėjimų sprendimus, susitiko su pramonės lyderiais ir aptarė ateities bendradarbiavimo galimybes.
Apibendrinimas

 

Šie pasiekimai ir renginiai rodo mūsų įsipareigojimą inovacijoms ir aukščiausios kokybės paslaugų teikimui mūsų klientams. Ateityje „NEO Finance“ komanda sieks dar labiau stiprinti investuotojų bendruomenę ir didinti finansinio raštingumo lygį visuomenėje. Planuojame surengti daugiau internetinių seminarų ir renginių, skirtų tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems investuotojams, siekiant suteikti jiems naujausių žinių ir įgūdžių.