„NEO Finance“ prisijungė prie momentinių mokėjimų sistemos

„NEO Finance“, AB pradeda savo klientams teikti momentinių mokėjimų paslaugą (SEPA Instant Credit Transfer).

Momentiniai mokėjimai leis pervesti pinigus iš „NEO Finance“ atidarytos elektroninių pinigų sąskaitos į sąskaitą kitoje finansų įstaigoje, kuri priima momentinius mokėjimus, vos per kelias sekundes, taip pat priimti momentinius mokėjimus iš kitų finansų įstaigų. Nauja paslauga suteiks galimybę „NEO Finance“ klientams atlikti mokėjimus internetu dar greičiau ir patogiau į daugumą Lietuvoje veikiančių komercinių bankų.

Vienas didžiausių momentinių mokėjimų privalumų – pinigų pervedimas realiu laiku, veikiantis 24 val. per parą, nepriklausomai nuo savaitgalių, šventinių ir ne darbo dienų. Jiems „NEO Finance“ platformoje bus taikomas įprastas „SEPA“ pervedimų mokestis.

Momentinius mokėjimus „NEO Finance“ klientai galės atlikti į finansų įstaigas, kurios taip pat teikia šią paslaugą. Tarp tokių šiuo metu yra „SEB“, „Swedbank“, „Citadele“, „Šiaulių bankas“, elektroninių pinigų įstaigos „Paysera“ ir „Revolut“ bei kelios kitos finansų įstaigos Lietuvoje. Taip pat momentiniai mokėjimai galės būti priimami ir iš kitų Europos bankų, kurie jau yra „SEPA Instant Credit Transfer“ dalyviai.

Aleksėjus Loskutovas

Administracijos vadovas

Email: aleksejus@neofinance.com