Valdymas

Valdyba

Įmonės valdybą sudaro 4 nariai.

Evaldas Remeikis

Valdybos pirmininkas

Ilgametę verslo patirtį turintis įvairių įmonių Lietuvoje ir Latvijoje valdybų narys. Tarp įdomiausių ir svarbiausių karjeros pasiekimų – dalyvavimas kuriant sėkmingas įmones, veikiančias informacinių technologijų bei finansų srityje, ir investicijos į startuolių įmones. Evaldas rūpinasi ne tik savo verslais – dalindamasis savo sukaupta geriausia praktika, reikšmingai prisideda prie vertės kūrimo finansinių technologijų sektoriuje – aktyviai dalyvauja Fintech asociacijoje, įvairiose Lietuvos valdžios institucijų komisijose, susijusiose su finansų technologijomis, finansinio raštingumo ugdymo iniciatyvose.

Aiva Remeikienė

Valdybos narė

6-erius metus vadovavusi didžiausiai ir vis dar nuosekliai augančiai tarpusavio skolinimo platformai Lietuvoje „Paskolų klubas“, Aiva šiuo metu prisideda prie bendrovės „ERA Capital“ plėtros, vadovauja vadovų klubui „ERA Success“, taip pat yra Verslo Angelų tinklo narė. Atlikusi svarbų vaidmenį, plėtojant įvairius verslus, užaugino daug jaunų specialistų, kurie šiandien yra konkurencingi savo srities profesionalai. Šiuo metu Aiva daugiausia dėmesio skiria vertę kuriančiai lyderystei ir talentų auginimui visoje „ERA Capital“ įmonių grupėje.

Marius Navickas

Valdybos narys

Ekonomikos magistro išsilavinimą įgijęs Marius anksčiau dirbo banke ir ten užėmė skirtingų padalinių vadovo pareigas rizikos valdymo srityje. Taip pat profesinės patirties įgijo dirbdamas išorinio audito kompanijoje. Išlaikęs CFA Institute kvalifikacinius egzaminus, Marius yra šios tarptautinės finansų analitikų asociacijos narys.

Darius Samuolis

Valdybos narys

Sukaupęs daugiau nei 20-ties metų patirtį, vadovaujant ir tarptautiniu mastu vystant įvairaus dydžio organizacijas, verslo valdymo procesus, pardavimų, finansų bei žmogiškųjų išteklių sritis, D. Samuolis yra patyręs verslo konsultantas, novatorius, valdybų narys, organizacijų komandų formavimo treneris. Tarp ryškiausių pasiekimų – parengti daugiau nei 100 aukšto lygio vadovų, įgyvendinta virš 50 sėkmingų verslo strategijų, didžiausia pasiekta verslo apyvarta – 1 mlrd. eurų. Šiai dienai įkūręs mokymų vadovams ir pokyčių formavimo įmonę „Ledo mintys“ D. Samuolis padeda organizacijoms optimizuoti veiklos rezultatus, įgyvendinant strateginius pokyčius, formuojant komandą ir sėkmingai keliant naujus tikslus.