Bendrovė sėkmingai išplatino 2 metų trukmės pirmąją neviešos obligacijų emisijos dalį.

Išplatintos obligacijų emisijos pirmosios dalies vertė  – 640 tūkst. Eur, ją išpirko 6 privatūs investuotojai neviešo platinimo būdu. Už obligacijas bus mokamos 10% metinės palūkanos, kurios bus mokamos kas ketvirtį. Vienos obligacijos nominali vertė – 10 tūkst. Eur. Obligacijų emisijos išpirkimo data – 2025 m. birželio 23 d.  Bendrovė obligacijų savininkų naudai įkeis, vartojimo kreditų paskolų portfelį, kurio bendra suma ne  mažesnė nei 125 % (vienas šimtas dvidešimt penki procentai) išplatintų Obligacijų nominalios vertės.

Pritrauktos lėšos bus investuotos į visų „NEO Finance“, AB valdomų verslo krypčių plėtrą ir  pardavimų augimą.

„Vienas iš pagrindinių įmonės tikslų yra nuolatinis augimas. Tikime, kad pritrauktos lėšos leis mums ne tik toliau plėsti „Paskolų klubą“, „Neopay“ ir „FinoMark“, bet ir didinti pardavimų apimtis visose šiose verslo kryptyse. Siekdami sėkmingai augti, esame pasirengę pritraukti dar daugiau klientų. Taip pat tikime, jog pritrauktos lėšos suteiks puikią galimybę išnaudoti verslo potencialą ir sustiprinti pozicijas rinkoje“, – sako „NEO Finance“ , AB Administracijos vadovas Evaldas Remeikis.

2023 m. pirmojo ketvirčio rezultatai atspindi „NEO Finance“, AB nuolatinį augimą ir sėkmingą veiklą visose savo veiklos sferose.  Įmonės pajamos augo 28 proc. ir sudarė 1,01 mln. Eur, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tuo metu bendrovės EBITDA ir ikimokestinis pelnas per I-ąjį šių metų ketvirtį augo atitinkamai 130 proc. ir 911 proc. bei pasiekė 167 tūkst. Eur, ir 72 tūkst. Eur. Palyginimui, 2022 m. I-ąjį ketv. šie rodikliai atitinkamai siekė 73 tūkst. ir 7 tūkst. Eur.

„NEO Finance“, AB  valdoma tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ pirmąjį ketvirtį suteikė paskolų už 9,95 mln. Eur, tai 41 proc. daugiau nei prieš metus.

Taip pat sėkmingus rezultatus fiksavo ir „Neopay“ mokėjimo sprendimas, reikšmingai auginęs savo klientų bazę: pirmąjį ketvirtį vartotojai atliko beveik 6,5 mln. transakcijų, arba 41 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“ per ketvirtį išdavė 3 kartus daugiau verslo paskolų, o bendra suma pasiekė 1,5 mln. Eur.