Dėl NEO Finance, AB valdybos nario Deivido Tumo atsistatydinimo

Bendrovė praneša, kad 2024 m. kovo 31 d. bus valdybos nario Deivido Tumo paskutinė darbo diena NEO Finance, AB valdyboje.  

D. Tumas atsistatydinimą iš valdybos motyvavo asmeniniais ir profesiniais gyvenimo pokyčiais: „Praėjusį gruodį įsitraukiau į darbą sparčiai besiplečiančioje technologijų įmonėje ir persikėliau gyventi į Singapūrą. Atsižvelgdamas į šias aplinkybes, suprantu, kad negalėsiu toliau skirti reikiamo dėmesio „NEO Finance” veiklai, todėl priėmiau sprendimą pasitraukti iš valdybos nario pareigų. Per aštuonerius veiklos metus „NEO Finance” iš fintech startuolio pavyko užaugti į stiprų finansų rinkos dalyvį. Norėčiau padėkoti visai bendrovės komandai už produktyvų ir įdomų darbą kartu. Tikiu, jog dabartinė komanda yra pilnai pajėgi užtikrinti spartų įmonės augimą ateityje”, – savo sprendimą komentavo D. Tumas.

„NEO Finance” valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Evaldas Remeikis, kalbėdamas apie D. Tumo atsistatydinimą, išreiškė padėką už jo indėlį: „Deivido neįkainojama patirtis ir įžvalgos verslo plėtros srityje teigiamai prisidėjo prie mūsų produktų tobulinimo ir bendrovės augimo. Dėkojame už jo atsidavimą ir pastangas, kurios neabejotinai prisidėjo prie „NEO Finance”  sėkmės ir vystymosi ir linkime sėkmės tolimesniuose iššūkiuose.

Bendrovė praneša, jog buvo priimtas sprendimas naujo valdybos nario į atsilaisvinusią poziciją neieškoti. Valdybos pirmininko vertinimu, esamų valdybos narių kompetencija, patirtis ir ekspertinės žinios leis užtikrinti sklandžią tolimesnę bendrovės veiklą.