„Enlight Research“ pristatė trečiąją NEO Finance, AB apžvalgą

NEO Finance AB
Kita informacija

2023 m. vasario pabaigoje investicinių apžvalgų bendrovė „Enlight Research“ paskelbė ketvirtąją apžvalgą apie NEO Finance, AB.

„IV-asis 2022-ųjų metų ketvirtis rodo pozityvius ženklus. Tikimės, kad 2023 m. bendrovė bus pelninga, žvelgiant į grynojo pelno eilutę“ – taip vasario mėn. pristatytoje „Enlight Research“ apžvalgoje įvardinta NEO Finance, AB. Ataskaitoje pateiktos įžvalgos apie įmonės vykdytą veiklą, jos vertinimas bei ateities perspektyvos. „Enlight Research“ analitikai pažymi, kad numažino pardavimų prognozes, tačiau pelno augimui lūkesčius iškėlė didesnius.

Apžvalgų bendrovė prognozuoja, kad 2023 m. suteiktos vartojimo paskolos išaugs 30 proc. iki 48 mln. EUR, 2024 m. padidės 25 proc. iki 60 mln. Toks pat augimas pranašaujamas ir mokėjimų surinkimų partneriui – 2023 m. prognozuojamas 30 proc. transakcijų išaugimas, 2024 m. – 25 proc. Stebėdami teigiamą augimo tendenciją sutelktinio finansavimo platformoje „FinoMark“, „Enlight Research“ tikisi pozityvaus augimo ir šiemet – prognozuoja, kad suteiktų verslo paskolų augimas šiemet sieks 150 proc. iki 6,7 mln. EUR, o vėliau – 80 proc. iki 12,1 mln. EUR.

„Džiaugiamės, kad analitikai mūsų galimybes vertina pozityviai ir prognozuoja reikšmingą augimą visose trijose mūsų įmonės veiklose – tiek vartojimo, tiek verslo paskolų ir įmokų surinkimo atžvilgiu. „Enlight Research“ vykdomos apžvalgos mums tarsi papildomas užtvirtinimas apie mūsų veiklos efektyvumą. Investuotojams tai suteikia daugiau skaidrumo ir pasitikėjimo mumis. Tai taip pat puikus būdas įsivertinti patiems, kaip atrodome iš šalies ir atsižvelgti į tam tikras pastabas“, – teigia NEO Finance, AB administracijos vadovas Evaldas Remeikis.

Apie NEO Finance, AB

2014 m. įsteigta NEO Finance, AB turi Lietuvos banko išduotą Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, taip pat tarpusavio skolinimo platformos operatoriaus licenciją ir yra registruota vartojimo paskolų teikėja. Bendrovė administruoja Lietuvoje didžiausią tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“, teikia mokėjimų inicijavimo ir sąskaitų informavimo paslaugas „Neopay“ prekės ženklu bei yra įsigijusi sutelktinio finansavimo platformą FinoMark, UAB.

Apie „Enlight Research“

„Enlight Research“ padeda įmonėms atskleisti savo investavimo istoriją ir suteikia investuotojams analitinę informaciją, kuri leidžia lengviau priimti investicinius sprendimus. Įmonės vizija – sukurti skaidrią investavimo aplinką, kurioje aukštos kokybės tyrimai būtų visiems viešai prieinami. „Enlight Research“ sėkmė pastebima Baltijos vertybinių popierių biržoje – prie platformos prisijungė dauguma gerai žinomų listinguojamų bendrovių, o analizėmis besidominčių skaitytojų skaičius išaugo nuo šimtų iki tūkstančių.

 

Administracijos vadovas
Evaldas Remeikis
El. paštas: evaldas.remeikis@neofinance.com


Enlight Research Review NEO Finance AB.pdf