„Enlight Research“ pristatė antrąją NEO Finance, AB apžvalgą

NEO Finance AB Kita informacija

2021 m. pabaigoje NEO Finance, AB įtraukta į investicinių apžvalgų bendrovės „Enlight Research“ analizuojamų įmonių sąrašą. Šiandien skelbiama antroji ataskaita.

„Toliau sparčiai augantys“ – taip gegužės mėn. pristatytoje „Enlight Research“ apžvalgoje įvardinta NEO Finance, AB. Ataskaitoje pateiktos įžvalgos apie įmonės vykdytą veiklą, jos vertinimas bei ateities perspektyvos. Nors „Enlight Research“ analitikų numatytos NEO Finance, AB 2021 m. II-ojo pusmečio prognozės buvo labiau ambicingos, 2022 m. – 2024 m. laikotarpiu „Enlight Research“ ir toliau prognozuoja dviženklį NEO Finance, AB pajamų augimą. Tokių prognozių esminiu pagrindu „Enlight Research“ įvardina galimą sėkmingą tarpusavio skolinimo ir mokėjimo inicijavimo paslaugų integraciją, kuri padėtų lengviau užtikrinti pakankamą paskolos gavėjų skaičiaus augimą.

„Viešai prieinama „Enlight Research“ apžvalga padeda įnešti dar daugiau skaidrumo, komunikuojant apie įmonės vykdomą veiklą, pasiekimus bei ateities planus su dabartiniais bei potencialiais investuotojais. Tai taip pat geras būdas pažvelgti į save iš šono ir objektyviau matyti, ko iš mūsų tikimąsi, į kurias sritis turėtumėte atkreipti didesnį dėmesį bei kaip esame vertinami rinkoje“, – teigia NEO Finance, AB administracijos vadovas Paulius Tarbūnas.

Apie NEO Finance, AB

2014 m. įsteigta NEO Finance, AB turi Lietuvos banko išduotą Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, taip pat tarpusavio skolinimo platformos operatoriaus licenciją ir yra registruota vartojimo paskolų teikėja. Bendrovė administruoja Lietuvoje didžiausią tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“, teikia mokėjimų inicijavimo ir sąskaitų informavimo paslaugas „Neopay“ prekės ženklu bei yra įsigijusi sutelktinio finansavimo platformą FinoMark, UAB.

Apie „Enlight Research“

„Enlight Research“ padeda įmonėms atskleisti savo investavimo istoriją ir suteikia investuotojams analitinę informaciją, kuri leidžia lengviau priimti investicinius sprendimus. Įmonės vizija – sukurti skaidrią investavimo aplinką, kurioje aukštos kokybės tyrimai būtų visiems viešai prieinami. „Enlight Research“ sėkmė pastebima Baltijos vertybinių popierių biržoje – prie platformos prisijungė dauguma gerai žinomų listinguojamų bendrovių, o analizėmis besidominčių skaitytojų skaičius išaugo nuo šimtų iki tūkstančių.

 

Administracijos vadovas
Paulius Tarbūnas
El. paštas: paulius.tarbunas@neofinance.com


20220517 NEO H2 21.pdf