Sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“ pradeda bendradarbiavimą su „Eskolos.lt“

Sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“, siekdama palengvinti skolų išieškojimo procesus, pradeda bendradarbiauti su skolų išieškojimo kompanija „Legal Balance“, valdančia platformą Eskolos.lt. Partnerystė padės sumažinti riziką dėl paskolų gavėjų vėluojančių įmokų.

Per sutelktinio finansavimo platformas verslo vystymui gavusios lėšas įmonės kartais susiduria su nemaloniomis situacijomis, kai dėl kitų šalių kaltės, pavyzdžiui, nemokaus kliento, negali vykdyti savo finansinių įsipareigojimų. Tokiais atvejais kenčia paskolą turinčios įmonės mokumo istorija ir reputacija, negana to – nukenčia verslo paskolą finansavęs investuotojas, negaudamas savo investicinės grąžos.

Bandydamos saugoti santykius su klientais ar mėginti skolas susigrąžinti pačios, paskolą turinčios įmonės dažnai delsia pradėti skolų išieškojimo procesą, tačiau tokiu būdu skola kaupiasi, auga, o stipriai pradelsus paskolos įmokų dengimą, pačioms atsiranda rizika tapti nemokiomis.

„Kadangi esame sutelktinio finansavimo platforma, mūsų procesų sklandumas ir klientų patirtys priklauso nuo dviejų dedamųjų – investuotojų ir paskolos gavėjų. Negalėdami pasiūlyti patikimų investicinių produktų, nesudominsime investuotojų, neturėsime jų – paskolos gavėjai negaus finansavimo. Tad siekdami užtikrinti sklandų pinigų srautą platformoje, pradedame bendradarbiauti su „Eskolos.lt“, padėdami paskolos gavėjams išvengti vėlavimų, dengiant įmokas“, – teigia „FinoMark“ vadovas Gražvydas Balčas.

Bendradarbiaudami su „Eskolos.lt“ „FinoMark“ platforma savo klientams, turintiems įsiskolinimų iš trečiųjų šalių siūlys skolos išieškojimo paslaugą. „Eskolos.lt“ klientai galės iškart atgauti didžiausią dalį skolos, parduodami skolą „Eskolos.lt“ platformai.

„Bandymas skolą susigrąžinti patiems, neretai baigiasi iššvaistytu laiku be jokių rezultatų. Bendradarbiaudami su „FinoMark“, matome, kad ši mūsų paslauga bus naudinga ne tik „FinoMark“ paskolą turinčioms įmonėms, bet ir jas finansavusiems investuotojams“, – komentuoja „Eskolos.lt“ platformą valdančios „Legal Balance“ bendrovės direktorius Marius Šlepetis.

„FinoMark“ – sutelktinio finansavimo platforma verslui, suteikianti paskolas nuo 3000 iki 500 000 eurų, ne trumpiau nei 12 mėn. veikiančioms įmonėms.

„Eskolos.lt“ – internetinė skolų išieškojimo platforma, veikianti tarptautiniu mastu daugiau nei 10 metų.